INA NKIA5903
Description of INA NKIA5903
INA NKIA5903 is a Needle Roller Bearing with Inside Diameter: 17mm Outside Diameter: 30mm Thickness:18mm Weight:0.056KG Dimension: 17x30x18mm.
SIFT Bearing Co.,LTD is specialized in supplying INA NKIA5903 with stocks for years,welcome to contact us for details about this INA Needle Roller Bearing.
Technical Data of INA NKIA5903
| Bearing Part |
INA NKIA5903 |
| Bearing type: | Needle Roller Bearing |
| Dimension: | 17x30x18mm |
| Bore / d (mm) | 17mm |
| O.D/D(mm) | 30mm |
| Width/T(mm) | 18mm |
| Weight(kg) | 0.056kg |
| Brand: | INA |
| Origin | Germany/Other |
How to buy INA NKIA5903 from us? or need some other INA Needle Roller Bearing? just leave a comment or contact us by email. we will reply you at our earliest .

Views: 71
WhatsApp us