INA NK22/16
Description of INA NK22/16
INA NK22/16 is a Needle Roller Bearing with Inside Diameter: 22mm Outside Diameter: 30mm Thickness:16mm Weight:0.03KG Dimension: 22x30x16mm.
SIFT Bearing Co.,LTD is specialized in supplying INA NK22/16 with stocks for years,welcome to contact us for details about this INA Needle Roller Bearing.
Technical Data of INA NK22/16
| Bearing Part |
INA NK22/16 |
| Bearing type: | Needle Roller Bearing |
| Dimension: | 22x30x16mm |
| Bore / d (mm) | 22mm |
| O.D/D(mm) | 30mm |
| Width/T(mm) | 16mm |
| Weight(kg) | 0.03kg |
| Brand: | INA |
| Origin | Germany/Other |
How to buy INA NK22/16 from us? or need some other INA Needle Roller Bearing? just leave a comment or contact us by email. we will reply you at our earliest .

Views: 72
WhatsApp us